wtorek, 15 grudzień 2020 13:07

Jakie obrazy najlepiej oddadzą charakter Twojej sypialni?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
obrazy do sypialni obrazy do sypialni

Sypialnia wszystkim kojarzy się z miejscem wypoczynku i wytchnienia. Mimo wielu sposobów na odprężenie, nasz organizm najlepiej odpoczywa w miejscu, w którym panuje ład i harmonia. Ważne jest urządzenia pomieszczenia, w którym śpimy w taki sposób, aby można była w 100%naładować baterie na nowy dzień.

Oprócz koloru ścian, mebli, istotne są również dodatki. Wystrój wnętrz najlepiej wzbogacają obrazy do sypialni. Jaki obraz nad łóżkiem najlepiej powiesić, aby osiągnąć harmonię i spokojny sen?

Co jest najważniejsze w wyborze obrazu do sypialni?

Przede wszystkim, obraz, który zamierzamy powiesić w naszej sypialni, powinien odpowiadać na nasze upodobania. Aby sen był spokojny, konieczne jest, aby wokół nas były przedmioty, kolory i dodatki odpowiadające naszym gustom. W ofercie gallerystore zawarta jest szeroka gama obrazów o różnej tematyce. Z powodzeniem znajdą coś dla siebie miłośnicy minimalizmu, jak i oryginalnych rozwiązań. Obrazy do sypialni, takie jak np. https://www.gallerystore.pl/obrazy-do-sypialni mogą być obfite w kolory lub odpowiadać stonowanemu charakterowi pomieszczeń skandynawskich. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne malowidła, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu aranżacyjnego. Polecamy obrazy wywołujące pozytywne emocje, ale miłośnicy prostoty również znajdą coś dla siebie.

Obrazy do sypilani - gdzie powiesić?

W sypialni najczęściej wieszamy obrazy nad łóżkiem. Wybierając odpowiednie miejsce, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim rozmiar obrazu. Na ścianie o większej przestrzeni doskonale sprawdzi się także mozaika złożona z dobranych do siebie obrazów. To świetny sposób na wprowadzenie do sypialni nieco charakteru i rozmaitości. Na naszej stronie gallerystore znajdziesz obrazy w przeróżnym wymiarach. Od ogromnych dzieł na całą ścianę po stanowiące mały dodatek aranżacyjny. 

Wybór obrazu do sypialni według zasady feng shui

W chińskiej sztuce planowania przestrzeni znajdziemy wiele wskazówek na temat aranżacji naszego wnętrza. Według Chińczyków to właśnie przestrzeń, w której spędzamy czas, wpływa na naszą harmonię oraz pomaga w uzyskaniu pozytywnej energii. Według zasady feng shui wybierając obraz do sypialni, powinniśmy pochylić się nad dziełami, które przedstawiają kwiaty, ptaki, płynącą wodę, głębię, drzewa, geometryczne znaki oraz światło. W ofercie obrazów gallerystore znajdziesz wiele  obrazów do sypialni odpowiadającym zasadom feng shui. Artyści zwracają uwagę na zachowanie subtelności, jak i również odpowiednio dopasowanego charakteru. W naszej ofercie nie brakuje dzieł, które idealnie sprawdzą się na ścianie Twojej sypialni

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • 1