czwartek, 28 kwiecień 2022 15:25

Komfort, relaks, odpoczynek na materacu 140x200 cm

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Sennes.pl Sennes.pl pixabay

W łóżku spędzamy 1/3 doby, dlatego tak ważne jest by powierzchnia, na której śpimy umożliwiała pełny relaks z odczuciem wysokiego komfortu. Niezalezienie czy jest to materac dla dwóch czy jednej osoby, musi być wygodny.

Przygotowana powierzchnia materaca 140x200 cm, jest już wystarczająca by dwie osoby odnalazły swoje miejsce. Oczywiście równie ważne jak dostosowanie wielkości powierzchni na materacu, jest także stopień twardości i jego wykończenie.

Dwie osoby, różne potrzeby.

Zazwyczaj przy dwóch osobach korzystających z jeden powierzchni materaca 140x200 cm, powstaje problem, jeśli chodzi o wybór modelu. Producenci materacy korzystają z różnych konstrukcji i surowców, dlatego coraz rzadziej jedna z osób musi iść na kompromis. Kto powiedział ze dwie osoby o znacznej różnicy wagowej czy różnych potrzebach nie mogą spać na jednym materacu. Kup dla siebie odpowiedni materac 140x200 cm na https://sennes.pl/materace-na-wymiar-140x200-cm-wysylka-w-3-dni-testuj-przez-30-dni

Jaki cech powinien mieć materac dla pary?

Gdy na jednym łóżku śpią ze sobą dwie osoby, ważne jest by obie odczuwały komfort i budziły się wypoczęte. Przy wyborze materaca dla par, ważne by skupić się na konstrukcji i surowcach wykańczających powierzchnie materaca.

Podstawowe cechy, którymi warto kierować się przy wyborze materaca dla dwóch osób są:

  • Minimalny rozmiar materaca to140x200 c
  • mocna konstrukcja podpierająca ciężar ciała dwóch osó
  • cicha i punktowa praca konstrukcj
  • dwie różne twardości (wyższa stopniem, dostosowana do cięższej osoby)

Mocna konstrukcja, dwie twardości  w materacu 140x200 cm.

Materac 140x200 cm przeznaczony dla dwóch osób o znacznej różnicy wagowej, najczęściej poleca się modele na konstrukcji Multipocket. Są to materace na wzmocnionej konstrukcji ze zwiększoną liczbą sprężyn (510szt/m2) Każda ze sprężyn jest otoczona materiałem, co ma przełożenie na niezależną prace materaca.. Dodatkowo dobrze jest wybrać taki model, gdzie każda z jego stron jest wykończona innym surowcem, nadająca inny stopień twardości.

Trzeba mieć na uwadze dobierając odpowiedni model, że konstrukcja multipocket podbija twardość materaca.

Zakup materaca przez internet, czy to dobry pomysł?

Coraz bardziej jesteśmy odważni jeśli chodzi o zakupy przez internet. Łatwość w decyzji zakupu, rożnych produktów oferowanych w sklepach  internetowych ma wpływ ilość ofert, ale także konkurencyjne ceny. W przedstawionych ofertach możemy znaleźć również materace, które jak wiemy nie jest łatwo odpowiednio dobrać do swoich potrzeb. Jednym ze sklepów, które proponują doradztwo profesjonalnych konsultantów jest Sennes.pl. W tym sklepie mamy możliwość zapoznać się z materacami o różnym wykończeniu. Tak naprawdę to klient decyduje jakimi surowcami wykończony jest dany model materaca. Po konsultacji klient ma pewność że wybrany model będzie komfortowy, przynoszący pełny relaks. A to w materacach jest kluczowe.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • 1