poniedziałek, 14 listopad 2022 08:38

Nowoczesny wystrój kuchni i salonu

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
metalowe plakaty metalowe plakaty pixabay

Wnętrze domu czy mieszkania można ozdobić na wiele sposobów.

 

W nowoczesnych wnętrzach często można spotkać się z minimalizmem, który przełamywany jest odpowiednio dobranymi dodatkami. Przykładem mogą być tutaj reprodukcje różnego rodzaju plakatów lub współczesne projekty popularnych artystów. Kiedy warto zdecydować się na plakat, jako element wystroju wnętrza? Czy jego wykorzystanie w kuchni to dobry pomysł?

Plakat w mieszkaniu i w domu – kiedy warto się na niego zdecydować?

Plakaty dostępne są w wielu wersjach – od reprodukcji starych reklam czy afiszów, poprzez plakaty reklamowe, aż po aktualne plakaty filmowe czy projekty tworzone przez współczesnych artystów. Ciekawym rozwiązaniem mogą być także plakaty z grafikami w stylu pop-art. Dzięki temu można bez problemu wybrać taki motyw, który idealnie będzie pasował do stworzonej aranżacji wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem mogą być też samodzielnie tworzone plakaty na zamówienie, które znajdziesz m.in. na stronie: www.youpibag.pl/. Specjalny kreator pozwala na samodzielne zaprojektowanie plakatu, który będzie zdobił ściany twojego salonu czy sypialni.

Plakaty w kuchni – czy to dobry pomysł?

Plakaty najczęściej wykorzystywane są do dekoracji ścian w takich pomieszczeniach jak salony, sypialnie czy domowe gabinety i biura. A co w sytuacji, gdy chce się w te sposób udekorować kuchnię? W końcu panuje tam wysoka wilgotność powietrza. Istnieje też duże ryzyko tego, że obraz powieszony na ścianie ulegnie zabrudzeniu. Jest na to rozwiązanie. Są nim metalowe plakaty. Co to takiego? Są to nadruki wykonywane na blaszce, dzięki czemu są one bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych niż plakaty w tradycyjnej formie drukowane na papierze. Dzięki temu, że są one odporne na działanie wilgoci, możesz je wykorzystać w kuchni, a nawet w łazience, jako ciekawą formę urozmaicenia aranżacji tych wnętrz. Ich utrzymanie w czystości również jest bardzo łatwe, wystarczy je regularnie delikatnie przecierać wilgotną szmatką.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • 1