środa, 30 wrzesień 2020 16:50

Szafa przesuwna czy wolnostojąca?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Szafa Edinos Szafa Edinos

Szafa przesuwna, wnękowa lub wolnostojąca jest niezwykle praktycznym meblem, sprawdzającym się w niewielkich pomieszczeniach. Szafa w wersji wolnostojącej, z drzwiami uchylnymi sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma ograniczeń, związanych z dostępną przestrzenią.

Wybierając szafę do swojego domu/mieszkania warto dokładnie przeanalizować dostępność przestrzeni, a także, jakie wyposażenie mebla jest niezbędne, by zmieścić w nim swoją odzież i akcesoria.

 

Szafa przesuwna w niedużym wnętrzu

Ze względu na możliwość otwarcia szafy bez konieczności zajmowania powierzchni, jaka potrzebna jest przy skrzydłach uchylnych, szafa przesuwna stanowi funkcjonalny element wystroju pomieszczeń, w których każdy element musi uwzględniać dostępną powierzchnię. Szafa przesuwna znakomicie sprawdza się w przedpokojach, w których drzwi wejściowe mogłyby kolidować z otwartymi drzwiami szafy, w sypialni, w której między ramą łóżka, a szafą zabrakłoby miejsca na otwarcie drzwi. Szafa z drzwiami przesuwnymi znakomicie wpisuje się w wystrój nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, w których dominuje prostota oraz najwyższa jakość wykonania. Szafy przesuwne, w których zastosowane są drzwi lustrzane znakomicie powiększają optycznie przestrzeń pomieszczenia, wpływając na odpowiednią grę światła. Stylowe szafy przesuwne, montowane we wnękach wykorzystują ścianę jako element konstrukcji. Dzięki takiemu, praktycznemu rozwiązaniu zapewniają solidność ramy oraz funkcjonalną zabudowę dostępnej powierzchni.

Szafa wolnostojąca z drzwiami uchylnymi 

Szafy wolnostojące swoje szczególne zastosowanie znajdują w pomieszczeniach, w których poza funkcją praktyczną, pełnią rolę dekoracyjną. Stylowe szafy wolnostojące doskonale wpływają na podkreślenie stylu, w jakim urządzone jest pomieszczenie oraz wypełniają dostępną przestrzeń. Drewniana szafa wolnostojąca z drzwiami uchylnymi jest meblem ponadczasowo modnym i pozwalającym dopasować ją do wielu stylów aranżacyjnych. Gustowne szafy wolnostojące o nieprzemijającym wyglądzie są meblami uniwersalnymi w zastosowaniu. Można przestawiać je w obrębie kilku pomieszczeń, a także zabrać podczas przeprowadzki do innej nieruchomości. Szafy wolnostojące wyróżniają się funkcjonalnymi wnętrzami, dopasowanymi do potrzeb, jednak od szaf do zabudowy różni je zaplanowane przez projektanta wnętrze. Szafy wolnostojące dostępne między innymi na stronie sklepu meblowego https://www.edinos.pl/ oferowane są w wersji z drążkiem, z półkami i drążkiem na ubrania oraz jako bieliźniarki, czyli szafy, wypełnione półkami. Dopasuj wymiary i zawartość szafy wolnostojącej, aby cieszyć się jej funkcjonalnością na co dzień. 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • 1