poniedziałek, 15 czerwiec 2020 10:01

Podłogi drewniane w technologii Quick-Step

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Podłogi drewniane Quick-Step Podłogi drewniane Quick-Step

Podłogi drewniane to ponadczasowa klasyka kojarzona z niepowtarzalnym charakterem i kłopotliwą pielęgnacją drewna. Drewniany parkiet to niekwestionowana elegancja, która nigdy nie wychodzi z mody. Z myślą o zwolennikach tradycji i naturalnego stylu stworzono podłogi drewniane Quick-Step charakteryzujące się zaletami klasycznych podłóg uzupełnionymi o prosty sposób montażu.

 

Podłogi Quick-Step, czyli najwyższa jakość wykończenia

Podłogi drewniane Quick-Step cechuje unikatowy wygląd i charakter, którego nie sposób nie docenić. Ze względu na naturalne słoje, sęki i pęknięcia każda podłoga jest jedyna w swoim rodzaju. Doskonałość pierwotnej estetyki uzupełnia precyzja wykończenia charakterystyczna dla podłóg marki Quick-Step.

Podłogi wykonane z drewna są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, na przykład zarysowania i wgniecenia, dzięki nowoczesnym technikom impregnacji. Każda deska pokrywana jest kilkoma warstwami lakieru bądź oleju zapewniającymi żywotność i odporność na czynniki szkodliwe. Pełną ofertę podłóg drewnianych z dożywotnią gwarancją spod szyldu Quick-Step można znaleźć na stronie: https://greenfloor.sklep.pl/podlogi-drewniane-quick-step.

Montaż podłogi drewnianej Quick-Step

Marka Quick-Step wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów tworząc unikalny system zatrzaskowy Uniclic Multifit. Opatentowany system montażu pozwala szybko i sprawnie układać poszczególne deski łącząc je w pionie lub poziomie. Dzięki temu dotarcie do trudno dostępnych miejsc takich jak okolice kaloryfera czy narożniki nie stanowi już problemu. Podłogi drewniane Quick-Step pokryte są lakierem utwardzanym UV albo specjalnym olejem, dzięki czemu cyklinowanie lub malowanie nie jest konieczne, a podłoga może być użytkowana bezpośrednio po montażu.

Podłogi drewniane Quick-Step najlepiej uzupełnić podkładem przypodłogowym, który w zależności od specyfiki podłoża i oczekiwań klienta może wyrównać nieznaczne nierówności podłogi, zapewnić odpowiednią izolację cieplną lub wyciszyć uciążliwe dla sąsiadów i domowników odgłosy kroków.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • 1