poniedziałek, 18 maj 2020 13:03

Grzejniki Adax – sposób na oszczędności

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Grzejniki Adax Grzejniki Adax

Ogrzewanie od zawsze stanowi znaczną część budżetu wielu gospodarstw domowych. Dlatego właściciele nieruchomości coraz częściej szukają rozwiązań, które pozwolą na oszczędności. Projektując swoje wymarzone mieszkanie albo dom bardzo często zastanawiamy się nad tym w jaki sposób stworzyć w nim niepowtarzalny klimat i przyjemną, ciepłą atmosferę, ale też doskonały design.

Tradycyjne grzejniki przecież nie grzeszą urodą a ciężko wyobrazić sobie zrezygnowanie w jednym lub kilku pomieszczeniach z centralnego ogrzewania. Niezależnie od tego czy preferujemy podłączenie do ciepła miejskiego czy stawiamy na ogrzewanie gazowe lub elektryczne – zrezygnowanie z kaloryferów w gabinecie lub jadalni może się okazać niemożliwe. Jak w takim przypadku połączyć więc niepowtarzalny design, estetykę oraz oszczędność? Warto postawić na grzejniki elektryczne Adax.

Na czym polega energooszczędność grzejników Adax?

Grzejniki Adax zostały przez producenta wyposażone w specjalny termostat z funkcją Wi-Fi. Bezprzewodowy termostat WT pozwala użytkownikowi na w pełni zdalne sterowanie ogrzewaniem poszczególnych pomieszczeń za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. To szczególnie przydatna funkcja w czasie wyjazdów. Gdy dom lub mieszkanie stoją puste możesz w odpowiedni sposób zadbać o niego ustawiając swoje grzejniki Adax Neo tak by ogrzewały z wyznaczoną temperaturą. Pozwala to na spore oszczędności. Grzejnik Adax pozwala na bardzo szybką i łatwą zmianę aktualnych ustawień. Możesz to zrobić przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu.

Gdzie najlepiej zamontować grzejniki Adax?

Grzejniki elektryczne Adax najlepiej sprawdzą się w nowoczesnych, designerskich wnętrzach domowych jednak z powodzeniem mogą zostać zastosowane również w przestrzeniach usługowych, biurowych czy handlowych. By zadbać o ciepło i oszczędność użytkowania nowej przestrzeni należy już na poziomie projektowania, a najpóźniej na etapie budowy, zdecydować o metodzie ogrzewania.

Adax grzejniki cennik – oferta.

Grzejniki Adax w swojej ofercie posiada m.in. sklep Mikroenergetyka. By zapoznać się z cennikiem i sprawdzić konkurencyjność firmy – warto odwiedzić ich stronę internetową!

Sklep Mikroenergetyka - Elektryczne ogrzewanie podłogowe

Sklep Mikroenergetyka - Elektryczne ogrzewanie podłogowe

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • 1