środa, 01 marzec 2023 15:56

Projekty przedszkoli i przychodni lekarskich z oferty MURATORA

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Projekty Muratora Projekty Muratora Projekt budynku usługowego - UC37 Budynek usługowy (punkt opieki przedszkolnej) z kolekcji Murator, inż. Ryszard Fabrowski

Jeśli w naszej głowie klaruje się pomysł na biznes w postaci własnego przedszkola lub przychodni lekarskiej - warto przeanalizować propozycje projektów z oferty MURATORA. Realizacja każdego budowlanego przedsięwzięcia, nie obejdzie się bez projektu, zatem żeby zmaterializować własne plany, należy zacząć od jego wyboru.

Zamiast remontować lokal w starym obiekcie lub płacić wysoki czynsz za wynajem, lepszym rozwiązaniem może okazać się wzniesienie własnego budynku. W wyborze odpowiedniego rozwiązania pomoże Wam oferta MURATORA, w której znajdują się projekty punktów przedszkolnych, przychodnie lekarskie oraz inne obiekty, które w łatwy sposób można przystosować do pełnienia takiej funkcji.

Projekty przychodni lekarskich – czym się charakteryzują?

Kolekcja na stronie https://projekty.muratordom.pl/uslugowe/przedszkola-i-przychodnie-lekarskie/ to miejsce, w którym czekają na nas projekty budynków usługowych, w tym przychodnie lekarskie. W obiektach zlokalizowano gabinety medyczne, które możemy dostosować do różnych specjalizacji lub dedykować usługom kosmetycznym.

Projekty o powierzchni 180-330 m2 umożliwią nam otwarcie od 4 do 7 gabinetów. Prócz pomieszczeń przeznaczonych do obsługi pacjentów, uwzględniono w nich przestrzeń na poczekalnię, pokoje socjalne i pomocnicze, biuro, toalety i szatnie. Co więcej, wybrane propozycje posiadające także drugą kondygnację, na której zaprojektowano część mieszkalną. Dzięki temu będziemy mogli lepiej doglądać strefy usługowej na parterze, bez konieczności codziennych dojazdów czy zatrudniania dozorcy.

Bez względu na wybrany metraż budynku czy ilość gabinetów, obiekt usługowy powinien wyróżniać się atrakcyjną stylistyką – przyciągającą klientów i podnoszącą prestiż naszej firmy. Architekci zadbali zatem o ich wygląd, proponując ciekawą bryłę i stonowaną kolorystykę. Zastosowanie ogólno dostępnych rozwiązań technologicznych i materiałów sprawią, że obiekty będą proste i przystępne cenowo w realizacji, dzięki czemu w stosunkowo krótkim czasie otworzymy nasz biznes – czerpiąc z niego wymierne korzyści finansowe.

Projekty punktów przedszkolnych od MURATORA – co je cechuje?

Ciekawym rozwiązaniem w kolekcji MURATORA są również projekty obiektów, w których możemy zorganizować punkt opieki przedszkolnej. Cechuje je zróżnicowany metraż, od 150 do ponad 330 m2, co pozwoli na łatwe dopasowanie wielkości do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Każda z propozycji uwzględnia sale dla dzieci, szatnie i toalety. Nie brakuje w nich pomieszczeń socjalno-biurowych, magazynowych i kuchennych, a także funkcjonalnej kotłowni. W tych stosunkowo niewielkich budynkach nie przewiduje się przygotowywania posiłków na miejscu, lecz korzystanie z usług cateringowych. W ramach adaptacji projektu możemy jednak dokonać pewnych zmian w układzie czy funkcjonalności pomieszczeń, które pozwolą nam dopasować wnętrze do profilu prowadzonej działalności.

W sprzedaży znajdziemy propozycje punktów przedszkolnych utrzymane w odmiennym stylu. Zależnie od naszych preferencji, możemy zdecydować się na zakup planu architektonicznego wzorowanego na staropolskim dworku lub klasycznym obiekcie mieszkalnym. Być może zainteresuje nas także bardziej okazały budynek przedszkola, który najmłodszym użytkownikom będzie przypominał bajkowy zamek – zachęcając do spędzania czasu w jego kolorowych wnętrzach. Podobnie jak w przypadku projektów przychodni, także i tu na piętrze lub poddaszu zobaczymy część mieszkalną. Pozwoli nam ona łatwiej pogodzić życie zawodowe i rodzinne lub zaoferować wygodne noclegi dla zatrudnionych pracowników.

W najbliższym czasie chcemy otworzyć własną działalność usługową? Rozważmy uruchomienie punktu przedszkolnego lub niewielkiej przychodni z prywatnymi gabinetami lekarskimi. W kolekcji MURATORA znajdziemy gotowe projekty, które zainspirują nas w dążeniu do obranego celu oraz pozwolą rozpocząć przygodę z budową atrakcyjnego wizualnie i funkcjonalnego obiektu usługowego.

Tekst sponsorowany: Gotowe projekty domów mieszkalnych i usługowych od MURATORA - projekty.muratordom.pl  

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • 1