piątek, 22 maj 2020 18:25

Nowoczesna kuchnia do zabudowy

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Chcesz mieć piękną kuchnię, ale dużą uwagę zwracasz na funkcjonalność i zagospodarowanie przestrzeni? Kuchnia do zabudowy to świetne rozwiązanie, które od lat znajduje zastosowanie wśród aranżacji pomieszczeń. Niepowtarzalny wygląd, ustawność i szerokie spektrum możliwości. To wszystko łączy nowocześnie urządzone kuchnie. 

 

  1. Kuchnia do zabudowy - funkcjonalność dopasowana do Twoich potrzeb

  2. Sprzęt pod zabudowę

Kuchnia do zabudowy - funkcjonalność dopasowana do Twoich potrzeb

Kuchnia do zabudowy

Kuchnia do zabudowy

Kuchnia do zabudowy to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Rozwiązanie, na które mamy wpływ od samego początku jej powstawania. Meble na wymiar możemy dopasować pod indywidualne wymagania, a co najważniejsze pod pomieszczenie. Niestety nie w każdym budynku mamy perfekcyjnie równą kuchnię o idealnej kwadratowej, czy prostokątnej powierzchni. Krzywe ściany i niedopasowane meble mogą zepsuć nie tylko projekt, ale szczególnie nasze nerwy. Dlatego kuchnia do zabudowy to idealne rozwiązanie, które pozwoli na stworzenie wymarzonego miejsca do gotowania i wspólnego spędzaniu czasu nie tylko przy posiłkach. Nowoczesna kuchnia dzisiaj nie jest już tylko miejscem do gotowania, ale miejscem spotkań w gronie rodziny i znajomych. Dlatego warto przemyśleć jej układ i to, jaki sprzęt w niej umieścimy.

Sprzęt pod zabudowę

Piekarnik pod zabudowę

Piekarnik pod zabudowę

Kiedy bierzemy się za projektowanie kuchni już na samym początku najlepiej wybrać, jaki rodzaj zabudowy zastosujemy. Czy będzie to zabudowa dzielona - góra i dół, czy zabudowa wysoka. Możemy również pójść na kompromis i połączyć oba warianty ze sobą. Takie zestawienie gwarantuje jeszcze więcej miejsca do przechowywania, które możemy ustawić według naszych potrzeb. Warto też się zastanowić czy chcemy, aby w meblach były uchwyty, czy wolimy płaską powierzchnię z systemem click to open (naciśnij i otwórz). Wybierając sprzęt kuchenny pomyślmy również, jaki piekarnik pod zabudowę wybrać. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się piekarniki w stylu vintage. Nawiązujące do kuchni z lat 50, czy 60. Oprócz estetyki powinniśmy zwrócić też uwagę na funkcjonalność urządzenia i jego pobór energii. Nowoczesna technologia zastosowana w piekarnikach elektrycznych umożliwia działanie urządzenia z niskim poborem energii. Nie wpływając przy tym na jego funkcjonalność. Czyli mamy oszczędność energii, a zarazem wiele możliwości. Piekarnik pod zabudowę możemy umieścić na dole lub w centralnym miejscu kuchni. Wtedy jednocześnie będzie przykuwał uwagę niebanalnym designem i stanie się punktem centralnym naszej kuchni. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • 1