czwartek, 25 sierpień 2022 12:16

Garaże blaszane ocieplone, czyli dlaczego warto wybrać garaże tynkowane?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
garaże tynkowane Piotr garaże tynkowane Piotr pixabay

Garaże blaszane ocieplone to jedno z najbardziej niezawodnych rozwiązań w kwestii garażowania pojazdów. Charakteryzuje je olbrzymia wytrzymałość, stabilność oraz estetyczny wygląd.

Są to konstrukcje, które służyć swoim właścicielom mogą przez długie lata a ponadto, dzięki temu, że tworzone są na zamówienie, przygotowane mogą zostać tak, aby odpowiadać na indywidualne potrzeby każdego z nich. Garaże blaszane ocieplone wyróżniają przede wszystkim właściwości termoizolacyjne, które sprawiają, że są one o niebo lepszym wyborem, niż powszechnie znane blaszaki.

Garaże blaszane ocieplone - właściwości termoizolacyjne

Garaże blaszane ocieplone dzięki warstwowej budowie mają do zaoferowania nie tylko wytrzymałość, ale przede wszystkim właściwości termoizolacyjne. Co należy przez to rozumieć? Niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz we wnętrzu garażu bez trudu można utrzymać stałą temperaturę, co jest niezwykle dużym udogodnieniem zarówno podczas zimy, jak i w ciągu lata. Dzięki stałej temperaturze wewnątrz garażu latem kierowca i pasażerowie nie muszą wchodzić do nagrzanego pojazdu, gdyż ściany garażu chronią go przed napływem ciepłego powietrza, natomiast zimą odchodzi z listy porannych obowiązków odśnieżanie samochodu i skrobanie szyb. Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym garaże blaszane ocieplone są niezawodnym wyborem dla osób poszukujących efektywnych rozwiązań z zakresu przechowywania pojazdów i chronienia ich przed wpływem czynników zewnętrznych.

Garaże z płyty warstwowej - optymalna temperatura to nie wszystko

Garaże z płyty warstwowej wyposażone w poliuretanowy wkład mają do zaoferowania nie tylko właściwości termoizolacyjne, ale również stabilność konstrukcji oraz jej wytrzymałość. Zawdzięczają je one kolejnym warstwom znajdującym się w ich przekroju poprzecznym, którymi są kolejno:

  • blacha wewnętrzna odpowiadająca za estetykę wnętrza garażu,

  • wkład poliuretanowy, który chroni wnętrze przed czynnikami zewnętrznymi,

  • blacha zewnętrzna o wzmocnionej konstrukcji mająca właściwości antywłamaniowe,

  • tynk pełniący funkcje estetyczne i zapewniający należytą prezencję garażu.

Garaże z płyty warstwowej są jednym z najwydajniejszych i cieszących się największym uznaniem rodzajów garaży, co wynika zarówno z ich wyglądu, jak i oferowanych przez nie parametrów wytrzymałościowych. Dzięki nim garaże z płyty warstwowej doskonale spisują się nie tylko w użytku prywatnym, ale również komercyjnym i spiszą się w roli garażu na pojazdy flotowe.

Garaże tynkowane producenta Piotr

Garaże z płyty warstwowej oraz garaże tynkowane realizuje producent garaży Piotr ze Śląska. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu a także stosowaniu najwyższej jakości materiałów garaże tynkowane Piotr są gwarancją satysfakcji i wieloletniego użytkowania. Dzięki zasobom produkcyjnym producent garaży Piotr zaoferować może garaże tynkowane dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta tworząc je w oparciu o jego pomysł i projekt. Sprawdź garaże tynkowane zrealizowane przez producenta Piotr na stronie https://piotr.com.pl/ i przekonaj się, że stworzenie garażu z Twoich marzeń jest możliwe!

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • 1