wtorek, 14 czerwiec 2022 11:00

Ciągnik używany DAF

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
ciągnik używany ciągnik używany pixabay

Istnieją różnorodne marki ciągników siodłowych, które na stałe zagrzały miejsce w polskich firmach TSL. Jedną z nich jest oczywiście firma DAF, dla której Polska jest głównym importerem ciągników siodłowych.

Z tego względu również w Polsce prężnie działa rynek używanych samochodów ciężarowych tej marki. Ciągnik używany DAF jest bardzo ceniony za swoją długowieczność i wszechstronność. Co dokładnie oferuje?

Ciągnik używany DAF – pełny wachlarz możliwości

Dobrej jakości ciągnik używany DAF potrafi wnieść do firmy naprawdę wiele dobrego. Z pewnością zakup dobrze sprawdzonych ciągników siodłowych DAF jest dobrą inwestycją, z której można być zadowolonym. Przedsiębiorcy uwielbiają ciągniki DAF ze względu na swoją ekonomię jazdy. Ciągnik używany DAF potrafi spalić o kilka % mniej paliwa niż konkurencja przez co przedsiębiorca może sporo zaoszczędzić. Nawet starsze modele posiadają opływowe kształty i nowoczesne technologie, które mogą się podobać! Kierowcy również zadowoleni są z wygodnych DAF-ów, które posiadają szerokie i wygodne kabiny, w których odpoczynek w pracy jest czystą przyjemnością.

Ciągnik używany DAF to wysokiej jakości pojazd, który dostępny jest w wielu wariantach. Jedne z DAF-ów jak DAF LF przygotowane są bardziej pod transport miejski. Jest to linia szybkich i zwrotnych ciężarówek, które bardzo dobrze odnajdą się w ciasnych przestrzeniach, do których większe pojazdy nie mogłyby się wpasować. Ciągnik używany DAF XF z kolei jest idealnym partnerem do długodystansowych, wielotygodniowych tras w trakcie, których liczy się ekonomia jazdy i niezawodność. Nikt chyba nie chciałby, aby tysiące kilometrów od domu zepsuł mu się pojazd.

Podsumowanie

DAF to holenderska marka, której pojazdy są samochodami najwyższej klasy. Ciągniki używane DAF można zdobyć na wielu stronach internetowych dealerów. Jednym z najlepiej sprawdzonych dealerów pojazdów używanych jest Grupa DBK profesjonalnie pochodząca do swoich usług. Wszystkie ich pojazdy są przed sprzedażą wielokrotnie sprawdzane gwarantują klientowi 100% zadowolenia.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • 1